Projekt bez tytułu

TWORZENIE STRON OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Tworzenie stron Ostrowiec Świętokrzyski – najlepsi eksperci w dziedzinie aplikacji mobilnych, pozycjonowania, stron internetowych oraz całej informatyki.

 

Posiadamy 15 lat doświadczenia w zakresie usług informatycznych dołącz do Nas już dziś!

E-Solutions to zespół ekspertów dla każdej dziedziny informatyki. Napisz do Nas bezpłatne zapytanie o wycenę na adres biuro@es.cfolks.pl a już dziś dostaniesz odpowiedź.

Tworzymy projekty na systemie CMS umożliwiający wam samodzielną edycję bez pomocy specjalisty czy informatyka. System ma możliwość instalacji modułów różnego rodzaju co jest niezwykłym ułatwieniem. Możesz z ich pomocą nawet samodzielnie sprawdzać statystyki odwiedzin strony lub też pozycjonować stronę czy sklep na wiele miast.

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą

Cennik

Aktualne ceny stworzenia stron i sklepów poniżej

Portfolio

Nasze realizacje stron i sklepów

Tworzenie stron internetowych Ostrowiec Świętokrzyski

STRONA FIRMOWA

Prosta strona internetowa typu wizytówka do której wstawiamy logo, teksty i dane kontaktowe. Stronę uruchamiamy w ciągu 48h.

od 500 zł

BLOG

Strona typu blog ze wpisami i zdjęciami. Tworzymy blog pod każdą tematykę. Możliwość wbudowania wielu integracji związanych z blogiem.

od 700 zł

SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetowy w oparciu o WordPress tworzymy na wtyczce Woocommerce. Sklep ma wbudowane płatności i przesyłki. Projekt realizujemy do 7 dni.

od 1000 zł