Projekt bez tytułu

SERWIS KOMPUTEROWY WIELUŃ

 

pomoc 24h/7, helpdesk, outsourcing

Pogotowie Komputerowa Biała Podlaska

HELPDESK

 

Nasz zespół działa błyskawicznie! Dzięki zdalnej obsłudze każdy Twój problem informatyczny może być rozwiązany niezwykle szybko. Nasza linia wsparcia działa od poniedziałku do soboty przez cały dzień. Każdy Twój problem wpada do specjalnego systemu CRM, dzięki czemu możesz mieć pewność , że zostanie odpowiednio poprowadzony i terminowo rozwiązany!

Pogotowie Komputerowa Biała Podlaska

SERWIS KOMPUTEROWY

 

Nasz serwis przyjmuje sprzęt do naprawy codziennie od poniedziałku do soboty! Możesz mieć pewność ,że Nasz ekspert ekspresowo wykryje usterkę i rozwiąże Twój problem. Nie musisz osobiście dostarczać sprzętu.  Obsługujemy firmy door-to-door.

Pogotowie Komputerowa Biała Podlaska

OUTSOURCING

 

Czy wiesz, że usługi outsourcingowe to najbardziej opłacalna forma współpracy usług informatycznych. Masz problem z informatykami? Z Nami nie będzie takich problemów –  nie będą Cie interesować problemy kadrowe! W ramach outcourcingowy mozesz również wypożyczać sprzęt komputerowy! Już dziś możesz z Nami podpisać umowę ousourcingową dostrzec jej olbrzymie zalety!

Pogotowie Komputerowa Biała Podlaska

POMOC ZDALNA 24h/7

 

Prosimy pobrać poniższe oprogramowanie, które umożliwi nam nawiązanie połączenia z Państwa komputerem i szybkie rozwiązanie problemów. Usługa zdalnej pomocy technicznej jest dostępna wyłącznie dla klientów E-Solutions.
Nasz helpdesk to:
⦁ zdalna pomoc w rozwiązywaniu problemów z komputerem
⦁ szybka reakcja na problem
⦁ niskie koszty
⦁ minimalny czas nieplanowanych przestojów
⦁ proste rozwiązanie – jedynym wymogiem technicznym jest dostęp do Internetu

Jesteś zainteresowany naszą ofertą