Projekt bez tytułu

POZYCJONOWANIE STRON TARNOBRZEG

Zanim podejmiesz decyzję co do doboru odpowiednich działań marketingowych skontaktuj się z Nami! Obecnie tylko My mamy uruchomioną usługę consultingową dla małych i dużych firm! Co w praktyce to oznacza? W ramach zakupu dwowolnej usługi uruchamiamy dla Ciebie pakiet doradczy w obszarach Twojego biznesu! Codziennie podejmujemy setki rozmów z Naszymi klientami. Wiemy jak działają wszystkie branże! Jesteśmy w stanie doradzić Ci odpowiednie rozwiązania które wpłyną na Twój wynik finansowy!

Wyślij do Nas adres swojej domeny, swoje wymagania, budżet i w jakim obszarze chcesz osiągać wysokie wyniki!

Prowadzimy skuteczny marketing dla firm i instytucji z całej Polski!

 

Do wyceny potrzebujemy informacje o Twojej branży, frazach, i obszarze działania!Jesteśmy ekspertami w dziedzinie marketingu efektywnego, więcej o tego typu usługach możesz poczytać na stronie http://marketingefektywny.pl

Cennik

Aktualne ceny stworzenia stron i sklepów poniżej

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą

Portfolio

Nasze realizacje stron i sklepów

Pozycjonowanie stron internetowych Tarnobrzeg

STRONA FIRMOWA

Prosta strona internetowa typu wizytówka do której wstawiamy logo, teksty i dane kontaktowe. Stronę uruchamiamy w ciągu 48h.

od 500 zł

BLOG

Strona typu blog ze wpisami i zdjęciami. Tworzymy blog pod każdą tematykę. Możliwość wbudowania wielu integracji związanych z blogiem.

od 600 zł

SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetowy w oparciu o WordPress tworzymy na wtyczce Woocommerce. Projekt ma wbudowane płatności i przesyłki. Projekt realizujemy do 7 dni.

od 800 zł