Projekt bez tytułu

POZYCJONOWANIE STRON SOKÓŁKA

Bazujemy na własnym sukcesie, jaki Nam się udało osiągnąć w pozycjonowaniu. Potrafimy dobrać rozsądnie budżet do określonych wymagań. Zaufali Nam już klienci z całej Polski. Oprócz pozycjonowania zajmujemy się: tworzeniem stron internetowych, aplikacji mobilnych, grafiki, pomocą informatyczną. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Napisz do Nas lub zadzwoń! Jeszcze dziś otrzymasz odpowiedź!

 

W jednym miejscu znajdziesz wszystkie usługi informatyczne!

Prowadzimy skuteczny marketing dla firm i instytucji z całej Polski!

 

Do wyceny potrzebujemy informacje o Twojej branży, frazach, i obszarze działania!Jesteśmy ekspertami w dziedzinie marketingu efektywnego, więcej o tego typu usługach możesz poczytać na stronie http://marketingefektywny.pl

Cennik

Aktualne ceny stworzenia stron i sklepów poniżej

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą

Portfolio

Nasze realizacje stron i sklepów

Pozycjonowanie stron internetowych Sokółka

STRONA FIRMOWA

Prosta strona internetowa typu wizytówka do której wstawiamy logo, teksty i dane kontaktowe. Stronę uruchamiamy w ciągu 48h.

od 500 zł

BLOG

Strona typu blog ze wpisami i zdjęciami. Tworzymy blog pod każdą tematykę. Możliwość wbudowania wielu integracji związanych z blogiem.

od 600 zł

SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetowy w oparciu o WordPress tworzymy na wtyczce Woocommerce. Projekt ma wbudowane płatności i przesyłki. Projekt realizujemy do 7 dni.

od 800 zł