Projekt bez tytułu

POZYCJONOWANIE STRON ŁASK

Jesteśmy ekspertami w pozyskiwaniu klientów z internetu! Zatem Naszą jedną z metod jest pozycjonowanie! Jesteśmy w stanie dopasować się do każdego budżetu, aby osiągnąć zamierzony efekt. Potrzebujesz pilnie wyceny wyślij Nam link swojej strony, pare słów o swojej działalności i informację w jakim obszarze chcesz mieć wysokie wyniki. Za Nami tysiące wykonanych stron i wypozycjonowanych, zaufaj Naszemu doświadczeniu!

 

W jednym miejscu znajdziesz wszystkie usługi informatyczne – strony internetowe, pozycjonowanie, aplikacje desktop, aplikacje mobilne, helpdesk dla firm!

Prowadzimy skuteczny marketing dla firm i instytucji z całej Polski!

 

Do wyceny potrzebujemy informacje o Twojej branży, frazach, i obszarze działania!Jesteśmy ekspertami w dziedzinie marketingu efektywnego, więcej o tego typu usługach możesz poczytać na stronie http://marketingefektywny.pl

Cennik

Aktualne ceny stworzenia stron i sklepów poniżej

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą

Portfolio

Nasze realizacje stron i sklepów

Pozycjonowanie stron internetowych Łask

STRONA FIRMOWA

Prosta strona internetowa typu wizytówka do której wstawiamy logo, teksty i dane kontaktowe. Stronę uruchamiamy w ciągu 48h.

od 500 zł

BLOG

Strona typu blog ze wpisami i zdjęciami. Tworzymy blog pod każdą tematykę. Możliwość wbudowania wielu integracji związanych z blogiem.

od 600 zł

SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetowy w oparciu o WordPress tworzymy na wtyczce Woocommerce. Projekt ma wbudowane płatności i przesyłki. Projekt realizujemy do 7 dni.

od 800 zł