Projekt bez tytułu

APLIKACJE MOBILNE ZIELONKA

Nie ma wątpliwości , że najbardziej używanym urządzeniem na co dzień jest telefon. Zastępuje Nam wiele urządzeń i zdecydowanie ułatwia Nam życie. W związku w tym coraz więcej firm decyduję na zakup aplikacji mobilnych. Z własnego doświadczenia widzimy, że sprawdzają się jako osobista aplikacja dla własnej firmy jak i aplikacja napędzająca marketing czy sprzedaż. E-Solutions przygotowuje zatem natywne rozwiązania, które zdecydowanie są atrakcyjnie cenowo (każdy projekt jest dopasowywany do budżetu), jak i funkcjonalnie.

 

E-Solutions tworzy dedykowane rozwiązania dla firm i instytucji od lat. Zaufaj Naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Stawiamy na wydajność Naszych rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, iż ważna jest szybka i stabilna praca aplikacji dlatego zależy Nam na jej dostosowaniu do obecnych urządzeń!

 

W ramach projektu wspieramy też Twój biznes usługą consultingową! Chcesz się dowiedzieć jak ona działa zadzwoń a Nasz konsultant udzieli Ci obszernej informacji!

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą

Cennik

Aktualne ceny stworzenia stron i sklepów poniżej

Portfolio

Nasze realizacje stron i sklepów

Tworzenie aplikacji mobilnych Zielonka

APLIKACJA ANDROID

Android jest obecnie najbardziej poularną platformą. Chcemy dorównać najlepszym i stworzymy Twoją aplikację na wysokim poziomie.

od 2000 zł

APLIKACJA IOS

Nasi eksperci doskonale radzą sobie również z projektami pod IOS. Każdy projekt jest idealnie dopracowany!

od 3000 zł

WSPARCIE TECHNICZNE

Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne nad stworzonymi aplikacjami. Często podejmujemy się modyfikacjom i związanym  z tym trudnych zadań!

od 500 zł