Projekt bez tytułu

APLIKACJE MOBILNE REDA

Tworzymy zaawansowane aplikacje na systemy Android i  IOS.  Nasze projekty kupuje w zasadzie użytkownik każdej kategorii: osoby indywidualne, firmy, instytucje finansowe, stowarzyszenia, fundacje itp. Wiekszość aplikacji publikowana jest w znanych sklepach typu AppStore i Google Play, dzięki czemu jest w stanie je przetestowac milion użytkowników.

 

Nasza specjalizacja to „user experience”! Tworzymy aplikacje, które ułatwiają życie, a nie utrudniają! Ta umiejętność pomaga Nam w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań!

Stawiamy na wydajność Naszych rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, iż ważna jest szybka i stabilna praca aplikacji dlatego zależy Nam na jej dostosowaniu do obecnych urządzeń!

 

Zaufało Nam już tysiące klientów! Nasze projekty cieszą się nie tylko zainteresowaniem w Polsce, ale i na calym świecie!

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą

Cennik

Aktualne ceny stworzenia stron i sklepów poniżej

Portfolio

Nasze realizacje stron i sklepów

Tworzenie aplikacji mobilnych Reda

APLIKACJA ANDROID

Android jest obecnie najbardziej poularną platformą. Chcemy dorównać najlepszym i stworzymy Twoją aplikację na wysokim poziomie.

od 2000 zł

APLIKACJA IOS

Nasi eksperci doskonale radzą sobie również z projektami pod IOS. Każdy projekt jest idealnie dopracowany!

od 3000 zł

WSPARCIE TECHNICZNE

Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne nad stworzonymi aplikacjami. Często podejmujemy się modyfikacjom i związanym  z tym trudnych zadań!

od 500 zł