Projekt bez tytułu

APLIKACJE MOBILNE NAMYSŁÓW

Pasjonujemy się szczególnie urządzeniami Apple. Wzorujemy się na doskonałości i perfekcyjności tych urządzeń. Zatem również specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych pod IOS. Za Nami wiele wspaniałych projektów i wymienionych doświadczeń! Tworzenie aplikacji Android też nie jest Nam obce! Zatem zapraszamy serdecznie do kontaktu! Skontaktuj się z Nami, jeszcze dziś otrzymasz bezpłatną wycenę!

 

Nie musisz pisać specjalinych specyfikacji, wystarczy Nam wstępny opis planowanego projektu, a my zajmiemy się resztą!

Stawiamy na wydajność Naszych rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, iż ważna jest szybka i stabilna praca aplikacji dlatego zależy Nam na jej dostosowaniu do obecnych urządzeń!

 

W ramach projektu wspieramy też Twój biznes usługą consultingową! Chcesz się dowiedzieć jak ona działa zadzwoń a Nasz konsultant udzieli Ci obszernej informacji!

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą

Cennik

Aktualne ceny stworzenia stron i sklepów poniżej

Portfolio

Nasze realizacje stron i sklepów

Tworzenie aplikacji mobilnych Namysłów

APLIKACJA ANDROID

Android jest obecnie najbardziej poularną platformą. Chcemy dorównać najlepszym i stworzymy Twoją aplikację na wysokim poziomie.

od 2000 zł

APLIKACJA IOS

Nasi eksperci doskonale radzą sobie również z projektami pod IOS. Każdy projekt jest idealnie dopracowany!

od 3000 zł

WSPARCIE TECHNICZNE

Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne nad stworzonymi aplikacjami. Często podejmujemy się modyfikacjom i związanym  z tym trudnych zadań!

od 500 zł